Docieplenia

Docieplenia realizujemy od  1992 r. zaczynając w systemie DRYVIT budynkiem w Rzeszowie przy ul. 8 Marca – jego elewacja do dnia dzisiejszego cieszy swoim dobrym stanem technicznym mimo położenia przy ruchliwej ulicy.

pop1

O tego roku do 2010 wykonaliśmy dociepleń na około 120 budynkach o powierzchni łącznej około 400 000 m2 w różnych regionalnych kraju od Dolnego Śląska i Jeleniej Góry zaczynając a na wschodzie Polski z Przemyślem kończąc. Były to prace proste i skomplikowane jak generalny remont elewacji wieżowców ze skuciem i odtworzeniem balkonów w Rzeszowie na oś. Piastów.

pop2

Wykształciliśmy wykwalifikowaną i stabilną załogę zdolną do wykonywania trudnych wyzwań budowlanych. Dzięki naszym pracownikom podejmujemy się wykonywania głównie elewacji wysokich budynków, dysponując specjalistycznym sprzętem.

W praktyce sprawdziliśmy różne systemy dociepleń jak : BUMATOP, BOLIX, ATLAS, CERESIT, CAPAROL, DRYVIT, GREINPLAST, TERANOVA odkrywając ich wady i zalety. Liczne rekomendacje zbierane przez lata potwierdzają nasz cel, że z nami będzie Wam cieplej w zimowe dni a chłodniej w upalne lata.

"Projektujemy i budujemy dla Ciebie, tak jak dla siebie"

TOP