Sieci sanitarne

Od początku istnienia firma wykonywała roboty budowlane kompleksowo tj. od fundamentów aż po dach włącznie. Roboty sanitarne też wchodziły w zakres prac.

Wykonywaliśmy także sieć kanalizacji sanitarnej w miejscowości Terliczka pod Głogowem Młp. Podczas wykonywania sieci obniżaliśmy poziom wód gruntowych metodą igłofiltrów. Najmłodszymi realizacjami są budowy osiedli: Zielone Przedmieście, Srebrne Klony oraz Zielone Doliny, na których wykonaliśmy już sieci kanalizacji deszczowej z rur typu HOBAS Ø1200, Ø1000 rur PP Ø800, Ø600, PCV Ø110 – Ø500 mm. Przy budowie sieci deszczowej, która znajdowała się na głębokości do 6m zmuszeni byliśmy obniżyć poziom wód gruntowych za pomocą studni depresyjnych. Wykonana została także sieć wodociągowa z rur PE Ø160 wraz z przewiertem pod ul Strażacką w Rzeszowie. Wszystkie prace sieciowe odbierane są na bieżąco przez MPWiK w Rzeszowie. Na oddanych już mieszkaniach i domkach wykonana została instalacja centralnego ogrzewania i wodociągowa systemu Tigris Alupex firmy WAVIN. Jest to sprawdzony i dobry system który wykonujemy do chwili obecnej.

suw2

Ponadto wykonaliśmy w ubiegłym roku sieci wodociągowe w ilości około 11 000m wzdłuż drogi ekspresowej A4 w Pilźnie oraz 6 000m w Wiśniowej a także kompleksowy remont podziemnych zbiorników wody pitnej dla stacji Uzdatniania wody w Strzegocicach oraz wybudowanie nowego zbiornika 150 m3 jako kaskadowego do istniejacych 2 szt po 100 m3 każdy. Zbiorniki wody pitnej zostały wyremontowane w systemie izolacji Schomburg.

 

"Projektujemy i budujemy dla Ciebie, tak jak dla siebie"

TOP