Skip to content

O nas

AKRO-DEVELOPMENT to firma budowlana z 30- letnim doświadczeniem na rynku podkarpackim. Wykonujemy prace w generalnym wykonawstwie zarówno we własnym zakresie, jak i przy pomocy doświadczonych i solidnych podwykonawców , którzy współpracują z nami od lat. W realizacji projektów i inwestycji koncentrujemy się na potrzebach Zamawiającego/Inwestora. Służymy pomocą na każdym etapie inwestycji, pomagamy w formalnościach urzędowych, doradzamy w fazie koncepcji projektu budowlanego i wykonawczego.

Zarząd

Dariusz Konopelski
WŁAŚCICIEL / PREZES ZARZĄDU

Nagrody

Obecność Spółki AKRO w branży budowlanej od ponad 30 lat pozwoliła nam zdobyć wiedzę, doświadczenie oraz zaufane Naszych Klientów i Kontrahentów. Rzetelna praca oraz wysokiej jakości realizowanie Inwestycji doceniane jest nie tylko przez Naszych Klientów, ale również środowisko branżowe.

Zarząd

Prowadzenie biznesu to nie tylko odpowiedzialność wobec klientów, pracowników i podwykonawców, ale również kształtowanie naszego otoczenia. Jako firma czujemy się szczególne zobowiązani do pomocy potrzebującym. Chętnie wspieramy różnego rodzaju akcje służące naszemu społeczeństwu, czego wyrazem jest zaangażowanie pracowników w wsparcie w projektach.

Cele i misja

Realizujemy usługi budowlane na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysoką jakość, profesjonalne wykonanie i terminowe zakończenie robót budowalnych. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania oraz partnerska współpraca z Klientem i Kontrahentami. Pragniemy, aby spółka AKRO DEVELOPMENT Sp. z o.o. sp.k. była synonimem rzetelności,, profesjonalizmu i gwarancji jakości usług.

Wykwalifikowana Kadra Inżynierska

AKRO DEVELOPMENT tworzy zespół wysoko wykfalifikowanych pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie dobry i zgrany zespół jest kluczem do sukcesu. To ich wiedza, doświadczenie, zaangażowanie i umiejętności są największym kapitałem firmy. Realizacje i nadzór Inwestycji powierzamy tylko profesjonalistom i fachowcom z doświadczeniem.

Terminowość i zaangażowanie

Stawiamy na najwyższą jakość realizowanych projektów. Jesteśmy rzetelni i efektywni, a nasze inwestycje zawsze realizujemy w terminie.

Doświadczenie

30 lat doświadczenia to nie tylko liczba, ale wiedza i setki zrealizowanych zleceń, dzięki którym zyskaliśmy umiejętności i doświadczenie do realizacji dużych I ambitnych Inwestycji.

Profesjonalizm

AKRO DEVELOPMENT nie tylko realizuje Inwestycje dla Naszych Klientów, ale również rozumie ich potrzeby i dążenia. Profesjonalizm i zaangażowanie pozwala nam sprostać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i zmianę ich wizji w rzeczywistość.

Historia firmy

AKRO DEVELOPMENT Sp. z o.o. sp. k. (poprzednio FBU AKRO Sp. z o.o.) działa na podkarpackim rynku budowlanym nieprzerwanie od 1989 roku. Założona została przez absolwentów budownictwa Politechniki Rzeszowskiej. Na przestrzeni lat firma rozwijała się, zdobywała doświadczenie i wykonywała coraz większy zakres robót budowlanych, min. wzmocnienie konstrukcji nośnej basenu ROSIR w Rzeszowie, docieplenia domów jednorodzinnych, bloków wielorodzinnych, uszczelnianie zbiorników wodnych, budowa i rozbudowa hal przemysłowo-produkcyjnych czy roboty antykorozyjne mostu w Birczy.

Zaczynaliśmy naszą przygodę z budownictwem od małego pięcioosobowego zespołu (w szczytowym momencie liczba ta wzrosła do 150 osób) oraz jednego samochodu ciężarowego Marki Star 66. Obecnie możemy pochwalić się bogatą bazą sprzętowo- magazynową oraz zespołem 50 pracowników.

Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozwój rynku budowlanego w Polsce sprzyjały szybkiemu rozwojowi Naszej Firmy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim standardom realizacji zadań zaufali nam klienci, z którymi nawiązaliśmy długoletnią i owocną współpracę. Wśród naszych partnerów znalazły się takie firmy jak: Ceresit, Bolix i Greinplast. Dzięki zatrudnianiu wysoko wykfalifikowanej kadrze inżynieryjno- – kierowniczej świadczymy usługi budowlane od wstępnej koncepcji aż do zakończenia Inwestycji w formie “Zaprojektuj-Wybuduj”.

Nasz sztandarowy projekt obejmuje budowę budynków jedno i wielorodzinnych dla spółki córki – Dewelopera AKRO-DOM sp. z o.o.. Zaczęliśmy w 1998 roku od budynku szeregowego zlokalizowanego przy ul. Strażackiej w Rzeszowie oraz osiedla domków jednorodzinnych w Głogowie Małopolskim w 2003 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajęliśmy się realizacją inwestycji budynków wielorodzinnych w różnych lokalizacjach w Rzeszowie. Na przestrzeni lat oddaliśmy klucze do ponad 5oo mieszkań.